Rüyada düşmanını yumruklamak

Rüyada düşmanını yumruklamak aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada düşmanını yumruklamak gördüyseniz:

  • Kararsız olmanız aleyhinize durumlara yol açabilir.

Rüyada düşmanını iyi görmek akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına delalet eder.

Rüyada düşmanını korumak yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına tabir olunur.

Rüyada düşmanını yumruklamak bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına inanılır.

Rüyada sık sık düşmanını görmek kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada düşmanını yakalamak zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada düşmanını kucaklamak onu hayallerine kavuşturacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına işarettir.

Rüyada düşmanını üzgün görmek eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine alamet eder.

Rüyada ölen düşmanını görmek yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, bu kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını karşılamayacağına, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments