Rüyada duran araba görmek

Rüyada duran araba görmek hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, mutluluk verici olayların yaşanacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına ve hep iyilik düşüneceğine, şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına delalettir.

Rüyada duran araba gördüyseniz:

  • Belli konulara kendinizi adamanız harika şeyler ortaya çıkarmanızı sağlayabilir.

Rüyada duran araba görmek ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına işaret eder.

Rüyada araba ile duran arabaya çarpmak hayır işlerinden geri kalmayacağına, iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada ters duran araba insanların saygısının kazanılacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, sermayesinin boşa gideceğine, maddi zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada duran tır görmek uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına alamet eder.

Rüyada duran görmek bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına alamet etmektedir.

Rüyada duran kamyon görmek her geçen gün daha da kötü olaylar yaşayacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada duran bisiklet görmek alım gücünün artacağına, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine inanılır.

Rüyada duran otobüse binmek sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçireceğine, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments