Rüyada düğünde kedi görmek

Rüyada düğünde kedi görmek eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, bir akrabadan hata görüleceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, aile hayatında sevinileceğine, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, o kişiye zararının dokunacağına, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düğünde kedi gördüyseniz:

  • Detaylı tetkikler sonrası ilerlemeniz, ileride pişman olmamanızı sağlayabilir.

Rüyada düğünde kedi görmek iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, bir sebeple aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına yorulur.

Rüyada siyah kedi ve beyaz kedi görmek içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada yavru kedi kedi görmek kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine delalet eder.

Rüyada kedi yiyen kedi görmek yaşadığı stresin biteceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi yavru kedi görmek bir sebeple neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada kedi kedi yavrusunu yemesi çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına delalettir.

Rüyada bir düğünde bulunmak rakibine karşı galibiyet kazanacağına, bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments