Rüyada düğme

Rüyada düğme çok büyük üzüntüler duyacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, kaybetmeyi göze alamayacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine, yeni iş teklifleri alacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada düğme gördüyseniz:

  • Yaratıcı fikirler üreterek yerinizi almak isteyen kişilerin önünü kesebilirsiniz.

Rüyada düğme işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine yorulur.

Rüyada düğme yutmak atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine işaret eder.

Rüyada yeşil düğme yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına delalettir.

Rüyada düğme diyanet işinde bol kazanç elde edeceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada düğme kopması atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına yorulur.

Rüyada düğme görmek hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına alamet eder.

Rüyada düğme çalmak yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada düğme aramak yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments