Rüyada dudaktan dudağa öpüşmek

Rüyada dudaktan dudağa öpüşmek sevinçli ve güzel haberler alacağına, süzüleceğine, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, kısmet alacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada dudaktan dudağa öpüşmek gördüyseniz:

  • Ortaya çıkabilecek ya da çıkan fırsatların dikkatle değerlendirilmesi gerekiyor.

Rüyada dudaktan dudağa öpüşmek tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına delalet etmektedir.

Rüyada dudağa sim sürmek mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dudağa cam batması ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına tabir olunur.

Rüyada sigaranın dudağa yapışması vefasızlık ve haksızlık göreceğine, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada dudağa beyaz ruj sürmek sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, ihanete uğrayacağına delalet eder.

Rüyada dudağa piercing takmak sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada dudağa hızma takmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına delalet etmektedir.

Rüyada dudağa küpe takmak yaşadığı stresin biteceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.