Rüyada donmuş meyve

Rüyada donmuş meyve hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, ferahlayacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, büyük başarıla kazanacağına, içinin huzurla dolacağına, daima önüne bakacağına delalet eder.

Rüyada donmuş meyve gördüyseniz:

  • Başkalarını değiştirmeye çalışarak zaman kaybetmemeye dikkat edin.

Rüyada donmuş et geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada donmuş havuz haksızlıklara maruz kalınacağına, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına delalettir.

Rüyada donmuş gül görmek hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine inanılır.

Rüyada donmuş yağ temizlemek isminden sıkça söz ettireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, günden güne sorunlarının artacağına delalet eder.

Rüyada donmuş buz görmek ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına işaret etmektedir.

Rüyada donmuş kar görmek yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, rütbesinin yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada donmuş meyve çok büyük kazanç elde edileceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada donmus yol görmek tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.