Rüyada dolu yüzük görmek

Rüyada dolu yüzük görmek zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, sermayesinin boşa gideceğine, maddi zarara uğrayacağına, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına, saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dolu yüzük gördüyseniz:

  • Sürekli şüpheci davranışlarınızla arkadaşlarınızı bunaltmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada dolu yüzük görmek disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, bir sebeple kendisini çok büyük bir sıkıntının içinde bulacağına alamet eder.

Rüyada dolu dolu sofra görmek yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, haksızlıklara da karşı geleceğine işaret eder.

Rüyada göğsünden dolu dolu süt gelmesi hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, kendisini ferahlamış hissedeceğine delalettir.

Rüyada dolu dolu yumurta görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine inanılır.

Rüyada dolu dolu boşaldığını görmek çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına inanılır.

Rüyada dolu dolu ağlamak maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine delalet eder.

Rüyada dolu dolu kar görmek geçim derdinin de ortadan kalkacağına, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada dolu dolu akan nehir görmek düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments