Rüyada dizlerinin yaralanması

Rüyada dizlerinin yaralanması tüm parasını kaybedeceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine işarettir.

Rüyada dizlerinin yaralanması gördüyseniz:

  • Aile, gayrimenkul veya evle ilgili konularda ilerlemenin sürmesi gerekiyor.

Rüyada dizlerinin yaralanması sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına tabir olunur.

Rüyada dizlerinin morardığını görmek zor zamanlar yaşanacağına, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına yorulur.

Rüyada dizlerinin üstüne düşmek ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine inanılır.

Rüyada dizlerinin ağrıdığını görmek girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, ümitsizliğe işarettir.

Rüyada dizlerinin üzerine çökmek gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine ve hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dizlerinin tutmaması belli bir kazanç elde edileceğine, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada dizlerinin üzerine düşmek sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, şirketlerinin sayısının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada dizlerinin üstüne oturmak tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments