Rüyada dişlerinin çürümesi

Rüyada dişlerinin çürümesi kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, çok başarılı olunacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine, işlerinin istediği gibi olacağına, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, bir işe soyunacağına işaret eder.

Rüyada dişlerinin çürümesi gördüyseniz:

  • Şüphelendiğiniz konularda şimdilik birşey belli etmeden olayları kendi akışına bırakmanızda yarar vardır.

Rüyada tüm dişlerinin dökülmesi mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ön dişlerinin olmaması işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine delalet eder.

Rüyada alt dişlerinin düşmesi bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına delalet eder.

Rüyada dişlerinin sıkmak ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ön dişlerinin çıkması hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına işarettir.

Rüyada azı dişlerinin çekilmesi bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, yeni bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada dişlerinin çürümesi sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada üst dişlerinin kırılması olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.