Rüyada dilsiz kadın görmek

Rüyada dilsiz kadın görmek kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, mutlu günlerin yakında olduğuna, dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına, kötü sözler duylacağına alamet etmektedir.

Rüyada dilsiz kadın gördüyseniz:

  • Aşk hayatınıza zaman ayırmanız gerekiyor.

Rüyada dilsiz kadın görmek rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına alamet eder.

Rüyada sağır dilsiz kadın görmek kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dilsiz bir kadın görmek bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dilsiz olmak evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kör ve dilsiz görmek sorunlarının bu sebeple daha da artacağına, kendisi için bazı planların kurulduğuna, bu yüzden kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, başının da önüne eğilmesine neden olacağına delalettir.

Rüyada dilsiz adam görmek deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine işarettir.

Rüyada dilsiz birinin konuşması çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok sağlıklı olunacağına, bir düşmanın kötü haberini almaya alamet eder.

Rüyada babayı dilsiz görmek sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments