Rüyada dilsiz adam görmek

Rüyada dilsiz adam görmek daha büyük işler için bir örnek olacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına, hayallerine kavuşacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada dilsiz adam gördüyseniz:

  • Bir gece gideceğiniz bir yerde karşıt cinsten birisi tepenizi attıracak, çekinmeden haddini bildirin.

Rüyada dilsiz adam görmek hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, başarısızlığa düşüleceğine, maddi zararın büyük olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sağır dilsiz adam görmek maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada dilsiz olmak mevki edineceğine, hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine delalet eder.

Rüyada kör ve dilsiz görmek her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına, lüksünün artacağına alamet eder.

Rüyada dilsiz birinin konuşması kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada babayı dilsiz görmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada dilsiz kadın görmek mutluluğa ve neşeye, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin dilsiz olduğunu görmek toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments