Rüyada dilenciye elbise vermek

Rüyada dilenciye elbise vermek fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, huzurunu yerine getireceğine, maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına işaret etmektedir.

Rüyada dilenciye elbise vermek gördüyseniz:

  • İşle aile arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada dilenciye elbise vermek çalışıyorsa terfi alacağına, bazı radikal kararlar alınacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine yorulur.

Rüyada dilenciye su vermek üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada dilenciye un vermek yeni işlere atılacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine yorulur.

Rüyada dilenciye bağırmak moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına yorulur.

Rüyada dilenciye bulgur vermek yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dilenciye sadaka vermek ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, yeni fırsatlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada dilenciye para çaldırmak kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, yeni adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dilenciye yemek yedirmek hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada dilenciye elbise vermek

  1. Öncelikle merhaba rüyamda 10-12 yaşlarında çok tatlı güzel bir kız çocuğunu dilenci olduğunu görüyordum ve onu eve alıyordum önceden kapidaydi ona bulgur veriyordum benimle icerdeydi ve onu evde kardeşin varmı diyordum en küçüğü kaç yaşında diyordum6 aylık diyordu onu bebek iç çamaşırları vardı yeni ve çok sık ona veriyordum ve 1 adet daha veriyordum çok seviniyordu onu sevmiştim evde ne var yok vermek istiyordum kapının önünde küçük bebek battaniyesi de vardı onuda veriyordum ve toz şeker vermek için poşet atıyordum poşet kalmamıştı bende bebek elbisesi gibi birşey vardı elimde onu aciyordum ona katim ama dökülür diye içimden geciriyordum kızda bana apla bu veya yarın akşam mi dedi hatırlamıyor um ama şehir dışına çıkacağını söyledi uyandım teşekkürler

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.