Rüyada devlet büyükleriyle fotoğraf çektirmek

Rüyada devlet büyükleriyle fotoğraf çektirmek maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına, moral bulacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, hiç hesapta olmayan bir seyahate, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına delalet eder.

Rüyada devlet büyükleriyle fotoğraf çektirmek gördüyseniz:

  • Diğerlerinin size anlattıklarına değil, sezgilerinize güvenmelisiniz.

Rüyada devlet büyükleriyle fotoğraf çektirmek her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına delalettir.

Rüyada devlet büyükleriyle olmak zararlarını telafi edeceğine, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada devlet büyükleriyle tokalaşmak fesat ve kötü kimselerden olacağına, çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada devlet büyükleriyle oturmak beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine, birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine tabir olunur.

Rüyada devlet büyükleriyle görüşmek kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, insanların duyduğu tüm saygının ve hayranlığın yok olacağına işaret etmektedir.

Rüyada devlet büyükleriyle konuşmak ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, ona mutluluk getireceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına işarettir.

Rüyada devlet büyükleriyle sohbet etmek haneye bolluk ve berekete dolacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada devlet büyükleriyle tartışmak kazancının günbegün artacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments