Rüyada devlet büyüğü ile öpüşmek

Rüyada devlet büyüğü ile öpüşmek üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, hayallerini yerine getirmeyi başaracağına, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada devlet büyüğü ile öpüşmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler nedeniyle bazı konularda kısıtlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada devlet büyüğü ile el sıkışmak zahmete ve derde düşeceğine, pek çok kişinin size imrenerek bakacağına yorulur.

Rüyada devlet büyüğü ile gezmek hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada devlet büyüğü öldürmek fırsatların elden kaçırılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına inanılır.

Rüyada devlet büyüğü ile tanışmak kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına inanılır.

Rüyada devlet büyüğü ile öpüşmek zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada devlet büyüğü ağırlamak anlaşmazlıklara düşeceğine, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada devlet büyüğü korumak hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş devlet büyüğü şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına, duaların boşa gideceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments