Rüyada devlet başkanını elini öpmek

Rüyada devlet başkanını elini öpmek sevimsiz bir kişi ile kurulmuş bir ortaklıkta zor zamanlar yaşanacağına, çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, malının ve aşının da çoğalacağına, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, elinin dara düşmeyeceğine, isteklerinin erteleneceğine delalettir.

Rüyada devlet başkanını elini öpmek gördüyseniz:

  • Çevrenizdekilerin beklentilerini boşa çıkaracak başladığınız işi başarıyla bitereceksiniz.

Rüyada devlet başkanını elini öpmek gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine işaret etmektedir.

Rüyada devlet başkanını öldürmek her nimetin lezzetine varacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına işarettir.

Rüyada rus devlet başkanını görmek hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, kazançların artacağına işarettir.

Rüyada camide devlet başkanını kötü günlerin arkada kalacağına, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine tabir olunur.

Rüyada devlet başkanını görmek ne demektir masrafların altında kalacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada ölen devlet başkanını görmek hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine inanılır.

Rüyada büyük bir devlet başkanını öldürmek yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine alamet eder.

Rüyada devlet başkanını üzgün görmek kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments