Rüyada dermansız hastalığa yakalanmak

Rüyada dermansız hastalığa yakalanmak kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına, septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan rüya sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine yorulur.

Rüyada dermansız hastalığa yakalanmak gördüyseniz:

  • Her alanda gerçekçi olmanız gerekiyor.

Rüyada dermansız hastalığa yakalanmak kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine yorulur.

Rüyada dermansız hastalık görmek çok başarılı işler gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder.

Rüyada dermansız kalmak anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sevaplarıyla allah’ın sevgisini kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hastalığa üzülmek kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine, rakiplerini yeneceğine işaret eder.

Rüyada bir hastalığa yakalandığını duymak ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüyada bulaşıcı bir hastalığa yakalanmak yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, işlerin hayırlı kapılar açacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük bir hastalığa yakalanmak zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada amansız bir hastalığa yakalanmak olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.