Rüyada depremden kaçamamak

Rüyada depremden kaçamamak kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, sahip olduklarının eksileceğine, insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, bir organizasyona katılacağına inanılır.

Rüyada depremden kaçamamak gördüyseniz:

  • Gerçeklere bağlı kalınması gerekiyor.

Rüyada depremden etkilenmemek büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine tabir olunur.

Rüyada depremden kaçamamak sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine rivayet eder.

Rüyada depremden kurtulmak belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada depremden annemi kurtarmak rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada depremden kaçmak ne demek kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine tabir olunur.

Rüyada evde depremden kaçmak ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, birlikteliğe başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada depremden sağ çıktığını görmek kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına işaret etmektedir.

Rüyada anneyi depremden kurtarmak sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.