Rüyada depremden etkilenmemek

Rüyada depremden etkilenmemek sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, neredeyse kahrolacağına ya da işlerinin gittikçe iyileşmeye başladığı bir dönemde düşmanlarının yapacağı bir kötülük yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, rüya sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, malının artacağına alamet eder.

Rüyada depremden etkilenmemek gördüyseniz:

  • Her ne yapıyorsanız, yaptıklarınıza değmesi gerektiğini unutmayın.

Rüyada depremden kurtulmak her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine delalettir.

Rüyada depremden etkilenmemek ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada depremden kaçamamak maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına alamet eder.

Rüyada depremden kızını kurtarmak bunun şans olacağına, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, ticaret sektörüne atılacağına tabir olunur.

Rüyada depremden kaçmak görmek ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına yorulur.

Rüyada bebeği depremden kurtarmak iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada depremden kurtulmak islami istenen çalışmaların gerçekleştirilemeyeceğine, iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine işarettir.

Rüyada depremden sağ çıktığını görmek kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.