Rüyada depremden birini kurtarmak

Rüyada depremden birini kurtarmak daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, beklentilerinin yerine geleceğine, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine yorulur.

Rüyada depremden birini kurtarmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilere sözünüzü dinletmek için her ne kadar yapınıza uymasa da sert bir üslup seçebilirsiniz.

Rüyada depremden birini kurtarmak huzurunun bozulacağına, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, bu iş yüzünden bir sağlık sorunu yaşanacağına yorulur.

Rüyada depremden etkilenmemek rüya sahibinin hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada depremden kaçamamak üzüleceğine, masrafların altında kalacağına, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına delalet eder.

Rüyada depremden kurtulmak her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, bu sayede yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada depremden kurtulmak islami işlerinin açılacağına, şansının döneceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada depremden kaçmak görmek eğlence ve renk geleceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine yorulur.

Rüyada evde depremden kaçmak varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine delalet eder.

Rüyada depremden kızını kurtarmak hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada depremden birini kurtarmak

  1. Rüyada bizim ev apartman değil ama dışardayım yıldığını gördüm o çevredeki bütün binaların ordan kaçarak 500 600 mt uzağa gidip adamın birini taşla yeri kazıyıp kurtarmaya çalışyorum ben kazırkem baya o yantaraftan çıkyor..boşa kazıyorum adam kendisi kurtuluyor.. sonra birisine evdekileri soruyorum hepsi sağ diyorlar uyanıyorum

  2. Rüyamda iş yerinde deprem oluyo üst kata kaçıyoruz normalde öyle bir yer yok ben bir tane konuştuğum kız var his felan yok içimde aşk falanda yok ama flört durumdan bir alt seviyede onların sözleşmesi dolucak 2 gün sonra işten ayrılcaklar ama biz sonrada görüşücez gibisinden yol yapıyoruz neyse deprem oluyo şiddetli bir şekilde biz üst kattayiz ben bu kızı kurtarmaya çalışıyorum sonra küçük bir kısımda şuan aramizin sebebsiz kavgasız açık olduğu biri daha var ona karşı duygularım vardı ama benimle dalga geçtiğini düşündüğüm için mesefa koyduğum biri o çıkıyor bir ara gördüm geldiğini ama yok oldu sonra ben kurtuldum depremden assagida güvenliklerin yanındayım onlarda kahveden felan konuşuyolar ben tek başıma aşağıdayim gece hava içimde kötü bir his olmadan uyandım ölü veya yaralı da görmedim

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.