Rüyada denizin kaybolması

Rüyada denizin kaybolması güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, büyük başarılara imza atacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine, kar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada denizin kaybolması gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiler söylediklerinizi veya yaptıklarınızı hemen anlayamayabilirler, on dakika sonra tekrar şansınızı denerseniz, fikirlerini değiştirmeye eğilimli olduklarını görebilirsiniz.

Rüyada denizin gel git rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada denizin kabarması hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada denizin buharlaşması iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, bir sebeple doğru yoldan sapacağına yorulur.

Rüyada denizin içinde sıkıntılı durumlar yaşayacağına, işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine yorulur.

Rüyada denizin patlaması uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına işarettir.

Rüyada denizin çalkalanması kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, hainlik yapacağına inanılır.

Rüyada denizin çok yükselmesi uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada denizin eve taşması keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.