Rüyada denizin kabarması

Rüyada denizin kabarması bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, işlerinin kötüleşeceğine, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına inanılır.

Rüyada denizin kabarması gördüyseniz:

  • Uyumsuzluk arz edebilecek ortamlar oluşturmaktan kaçınmakta fayda var.

Rüyada denizin gel git ortalığın karışacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada denizin kuruması evlilik yolunda engeller çıkacağına, sorunlu bir dönemin başlayacağına alamet eder.

Rüyada denizin ortasında ada çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, büyük başarılara imza atacağına, sıkıntıya düşeceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına rivayet eder.

Rüyada denizin patlaması önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, bu projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada denizin sığ olması haksızlığa uğranacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına rivayet eder.

Rüyada denizin çalkalanması büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine alamet eder.

Rüyada denizin kabarması alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada denizin yaklaşması alacaklarını tahsil edeceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.