Rüyada denizde gemide kaybolmak

Rüyada denizde gemide kaybolmak alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, ancak gireceği yolun da çetin olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, anne babayla ters düşüleceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizde gemide kaybolmak gördüyseniz:

  • Başka bir ifade ile, kendi kendinizin gözünü korkutuyorsunuz.

Rüyada denizde gemide savaşmak sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine işarettir.

Rüyada denizde gemide kaybolmak kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendini denizde gemide görmek birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına, kalp kıracağına işarettir.

Rüyada denizde gemide balık tutmak yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, manevi anlamda da huzur içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada dalgalı denizde gemide olduğunu görmek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına işaret eder.

Rüyada denizde gemide batmak maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada denizde gemide mahsur kalmak bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dalgalı denizde gemide olmak isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, hedeflerine ulaşacağına, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments