Rüyada deniz dalgasının cama vurması

Rüyada deniz dalgasının cama vurması atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına, sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine delalettir.

Rüyada deniz dalgasının cama vurması gördüyseniz:

  • Çok hızlı gelişen olaylar sizi korkutmasın çünkü önemsediğiniz hiçbir şeyi kaybetmeyeceksiniz.

Rüyada deniz dalgasının cama vurması işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz dalgasının yükselmesi çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada deniz dalgasının içinde kalmak kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada deniz dalgasının üstüne gelmesi maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, geçim derdinin biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada deniz dalgasının eve çarpması sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, her daim allah yolunda yürüyeceğine ve sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada deniz dalgasının içinden geçmek işlerine yeni işler katacağına, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına delalet etmektedir.

Rüyada deniz dalgasının üzerinden geçmesi eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, hem de iş hayatına yansıyacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz dalgasının eve girmesi her konuda şansın yaver gideceğine, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Çigdem

Normalde yeni bir ev aldık ama taşınamadık rüyamda o eve taşınmışız camına denizden dalga vuruyor ben çok korkuyorum bu evi neden sattıklarını şimdi anlıyorum diyorum sonra yüksek bir camın önünde erkek arkadaşımla oturuyoruz yoldan geçen bir köpeğin ipini tutuyorum köpek beni okadar kuvvetli aşağıya doğru çekiyordu ki tam düşerken ipi erkek arkadaşıma verdim bende camın kenarından tuttum gerisini hatırlayamıyorum ama evin camına dalgaların yükselerek çarpması beni çok korkutlu bu evi keşke almasaydık dedim tanımadığım biri istersen satalım burayı diyor rakamla yediyüzyirmi bin tl yazmış

Meltem Güney

Rüyamda denizdeyım kıyıya yakın ayaklarımı sokmuşum annemle babam da var onlar biraz daha ilerde vücutlarının yarısına kadar gelen yerdeler deniz okadar berrakki ayaklarıma bi bakıyorum hep ırıli ufaklı balıklar ayagımın etrafındalar sonra ayagımı gerı çekiyorum arkaya doğru ordada denizin üzerinde 1 tane arı.denizden ayagımı çıkarmaya çalışıyorum arı başparmağımla diğerının arasına gırıyor ayagımı silkeleye silkeleye arıyı atıyorum okorkuyla rüyadan uyandım