Rüyada değerli taş aramak

Rüyada değerli taş aramak yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına, dinini yaşayacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, eve kapanıp, kendine döneceğine, elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine, rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına işarettir.

Rüyada değerli taş aramak gördüyseniz:

  • Yeni başlangıçlar yapmak istiyor veya yeni başladığınız ya da sizin için yeni olan bazı konuların hızlanması için sabırsızlanıyorsunuz.

Rüyada değerli bir taş görmek ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada değerli taş çıkarmak eşlerin ayrılacağına, rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada değerli eşya zengin olunacak bir işe girileceğine, dostların ve arkadaşların vefasızlığı ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada değerli ev görmek yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine alamet etmektedir.

Rüyada değerli taş takmak yapılan hataların düzeltileceğine, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine delalettir.

Rüyada değerli taş aramak endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, insanlardan uzaklaşılacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine rivayet eder.

Rüyada değerli taş yemek yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, endişe verici olaylar yaşanacağına inanılır.

Rüyada değerli mor taş görmek kötü haberlerin alınacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.