Rüyada dedeye sarılıp ağlamak

Rüyada dedeye sarılıp ağlamak uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, rahata erileceğine, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüyada dedeye sarılıp ağlamak gördüyseniz:

  • Maddi, manevi veya parasal açıdan aşırılıklara kaçmamalı, hayatı basite indirgemelisiniz.

Rüyada dedeye sarılıp ağlamak mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine, moral bozukluğu yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş dedeye sarılıp ağlamak elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, içinin rahatlayacağına yorulur.

Rüyada vefat eden dedeye sarılıp ağlamak iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada ölen dedeye sarılıp ağlamak yeni bir hayat kurulacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine inanılır.

Rüyada ölmüş dedeye sarılıp öpmek zarar edilen işlerde kara geçileceğine, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına yorulur.

Rüyada dedeye kızmak varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ak sakallı dedeye sarılmak harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine inanılır.

Rüyada ölmüş dedeye su vermek düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada dedeye sarılıp ağlamak

  1. Rüyamda akşam okula gitmişim, yatılı bi okul. Arkadaşlarımla muhabbet ederken sigara içtiğimi görüyorum ve Allah kahretsin içmicektim ne güzel diyorum. Bigün okul çıkışı köye dedemi görmeye gidiyorum. (Dedem normalde alzaimer) dedem motorla biyerden geliyo sonra bi telefon kulübesi gibi bişeyin içinde duruyo öyle. Ben dedeme mektup yazmışım yanına gidip onu verdim. Sarıldım bolca dedem diye ağladım. O benle hiç konuşmadı ve gözünden bi damla yaş geldi. Ağlayarak uyandım…

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.