Rüyada dana gezdirmek

Rüyada dana gezdirmek maneviyatın da zenginleşeceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, elinde bulunan imkânlara rağmen insanlara olan güveninin sarsılmasından ötürü iş hayatından uzunca bir süre uzak kalacağına ve kendisinin hiç bilmediği bir konuda bazı insanlar tarafından öne sürüleceğine, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine rivayet eder.

Rüyada dana gezdirmek gördüyseniz:

  • Aile ilişkilerinizde ya da aşk hayatınızda beklenmedik karışıklıklar ortaya çıkabilir.

Rüyada görülen dana maddi konularda kayıplar olacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına inanılır.

Rüyada at ve dana görmek hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına alamet eder.

Rüyada dana eti istemek eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada dana kaçması böylece işlerini yoluna sokacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine yorulur.

Rüyada deli dana endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine yorulur.

Rüyada dana çalmak üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, zor günlerin geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada dana sulamak sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına delalet eder.

Rüyada dana kellesi kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments