Rüyada dağın üstünde durmak

Rüyada dağın üstünde durmak işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine delalet eder.

Rüyada dağın üstünde durmak gördüyseniz:

  • Size memnuniyet verebilecek olan birçok olayla karşılaşmanız olasıdır.

Rüyada dağın üstünde olmak kişinin evliliğinde her zaman güvensiz, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada dağın üstünde durmak kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek bir dağın üstünde oturmak aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada dağın üstünde ev görmek uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, sorunların sürekli artacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada dağın üstünde oturmak hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına delalet eder.

Rüyada dağın üstünde uçmak işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine inanılır.

Rüyada bir dağın üstünde oturmak çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada dağın üstünde kar görmek özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments