Rüyada çukura atılmak

Rüyada çukura atılmak çok zor zamanlar geçireceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, sorunları başarıyla çözmeye alamet etmektedir.

Rüyada çukura atılmak gördüyseniz:

  • Çok fazla getirisi olmayan satış tabanlı işler için risk almamalısınız.

Rüyada bir çukura düşmek yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada çukura gömülmek tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına delalettir.

Rüyada bir çukura inmek yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine yorulur.

Rüyada çukura düşmemek zarar edeceğine, karlı çıkacağına rivayet eder.

Rüyada çukura basmak harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çukura atılmak sorunlu zamanlar geçireceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına tabir olunur.

Rüyada çukura su dolması kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine yorulur.

Rüyada bir çukura düşüp eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments