Rüyada çorbaya su katmak

Rüyada çorbaya su katmak işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, kısa süre içinde işlerinin açılacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada çorbaya su katmak gördüyseniz:

  • Araştırmalarınız boşa gitmeyecek.

Rüyada çorbaya su katmak büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada çorbaya ekmek doğrayıp yemek çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada çorbaya tükürmek umutlarının biteceğine, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada çorbaya baharat atmak eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine yorulur.

Rüyada çorbaya elini sokmak eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine işaret eder.

Rüyada çorbaya ekmek yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada çorbaya tuz atmak daha sonra işlerin açılacağına, neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına tabir olunur.

Rüyada çorbaya limon sıkmak oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.