Rüyada çorapsız ayak görmek

Rüyada çorapsız ayak görmek elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, hayır getirecek işlere girileceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çorapsız ayak gördüyseniz:

  • Sabrınızı zorlayan durumlara hazır olun.

Rüyada çorapsız ayak görmek hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, itibar edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çorapsız ayak rahata ve huzura kavuşacağına, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada çorapsız kalmak işinden uzaklaşacağına, atılan adımların zarar vereceğine delalet eder.

Rüyada çorapsız yürümek rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada çorapsız etek giymek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına tabir olunur.

Rüyada çorapsız gezmek neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, hatalarını fark edeceğine delalet eder.

Rüyada çorapsız ayakkabı giymek ona kavuşacağına, büyük atılımların yapılacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine işarettir.

Rüyada çorapsız namaz kılmak isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments