Rüyada çorabını kirli görmek

Rüyada çorabını kirli görmek evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, çok kötü günler geçirileceğine, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, hak yolundan uzaklaşacağına inancını kaybedip, kulluk görevini ihmale edeceğine rivayet eder.

Rüyada çorabını kirli gördüyseniz:

  • İlginç görünen iş olanaklarını veya mevcut işinizde ilerlemenizi sağlayabilecek alternatifleri değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Rüyada çorabını kirli görmek işlerinin kötüye gideceğine, işsizin iş bulacağına yorulur.

Rüyada başkasının kirli çorabını giymek ün ve itibar sahibi olacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine işarettir.

Rüyada başkasının çorabını dikmek zor zamanlar yaşayacağına, yaşının verdiği olgunluğa erişmediği sürece çevresinden eleştiri almaya devam edeceğine inanılır.

Rüyada ölünün çorabını giymek eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına delalettir.

Rüyada babanın çorabını yıkamak çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin çorabını giymek çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına tabir olunur.

Rüyada çorabını çıkardığını görmek zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, rüyayı gören kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada başkasının çorabını yıkamak bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments