Rüyada çok şiddetli deprem görmek

Rüyada çok şiddetli deprem görmek başarıya ulaşacağına, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, büyük bir proje ortaya koyacağına, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, rüya sahibinin ağız tadının da yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada çok şiddetli deprem gördüyseniz:

  • Sonradan pişman olacağınız sözler söylemenin bedelleri olabilir.

Rüyada şiddetli deprem hissetmek sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine inanılır.

Rüyada çok şiddetli deprem görmek eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada şiddetli deprem olması iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine rivayet eder.

Rüyada çok şiddetli deprem olduğunu görmek en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük şiddetli deprem olduğunu görmek uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada şiddetli bir deprem görmek kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada şiddetli deprem yaşamak yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada çok şiddetli deprem yaşamak konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.