Rüyada çok sayıda sivil polis görmek

Rüyada çok sayıda sivil polis görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, hedeflerine yaklaşacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, borçlarını ödeyeceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına alamet eder.

Rüyada çok sayıda sivil polis gördüyseniz:

  • Bazı konularda fazla hevesli görünebilir, karşı tarafa gökyüzünü vaat edebilirsiniz.

Rüyada çok sayıda sivil polis görmek cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine tabir olunur.

Rüyada sivil polis görmek iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada polis sivil görmek gözlerindeki yaşın kuruyacağına, işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eve sivil polis gelmesi hayır getirecek işlere girileceğine, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sivil polis tarafından kelepçelenmek bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, zenginliği bulacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada sivil erkek polis görmek bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine ve daha sonra yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına, sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Rüyada sivil polis arabasına binmek sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada resmi ve sivil polis görmek başarılarını arttıracağına, rüya sahibinin de çok mutlu olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments