Rüyada çok sayıda karafatma görmek

Rüyada çok sayıda karafatma görmek aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, yerinde saymayacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına rivayet eder.

Rüyada çok sayıda karafatma gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren konularla yakından ilgilisiniz.

Rüyada çok sayıda karafatma görmek güç ve para kaybedeceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine işaret eder.

Rüyada çok sayıda karafatma böceği görmek rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine delalettir.

Rüyada karafatma ezmek vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, el açmayacağına tabir olunur.

Rüyada karafatma sürüsü görmek dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına işaret eder.

Rüyada karafatma böceği görmek neşeleneceğine, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçında karafatma görmek yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine inanılır.

Rüyada yemekten karafatma çıkması rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, bazı girişimlerde bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada karafatma öldürdüğünü görmek dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments