Rüyada çok sayıda cep telefonu bulmak

Rüyada çok sayıda cep telefonu bulmak hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, onlarla artık hep bir arada olunacağına, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok sayıda cep telefonu bulmak gördüyseniz:

  • Sizden çok fazla istek veya talebi olan kişiler olabilir.

Rüyada çok sayıda cep telefonu bulmak sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada çok sayıda cep telefonu görmek elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada telefonu dinlemek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, zahmet veren işlerin artacağına,  sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine alamet eder.

Rüyada telefonu yemek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada cep telefonu yanması yaşam standartlarının da yükseleceğine, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada telefonu kapatmak aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına inanılır.

Rüyada ev telefonu ile konuşmak işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin açılacağına, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada telefonu bozulmak önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, ve hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.