Rüyada çok özlediğin birine sarılmak

Rüyada çok özlediğin birine sarılmak sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, bu yüzden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, şöhret ve itibar kazanacağına, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına delalettir.

Rüyada çok özlediğin birine sarılmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızı, sosyal yaşamınızı veya imajınızı ilgilendiren konuların ön plana çıkacağı bir süreç başlıyor.

Rüyada çok özlediğin birine sarılmak yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada özlediğin birine sarıldığını görmek engellerden kurtulacağına, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına inanılır.

Rüyada özlediğin birine sarılıp ağlamak rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada özlediğin birine sarılmak kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına işarettir.

Rüyada özlediğin birine kavuşmak kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada özlediğin birine sarılmak ve ağlamak yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada özlediğin arkadaşa sarılmak kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, kurtuluşa kavuşacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada özlediğin bir arkadaşına sarılmak yakında hedefine ulaşacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.