Rüyada çok mermi görmek

Rüyada çok mermi görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, özellikle dini inancını daha da düzgün şekilde hayata geçireceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada çok mermi gördüyseniz:

  • Konu her ne ise, sabırlı olarak üstesinden geleceksiniz.

Rüyada mermi vurulmak dertlerin sona ereceğine, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine yorulmaktadır.

Rüyada mermi dizmek sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine, kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine delalet etmektedir.

Rüyada çok mermi görmek işlerin aksamayacağına, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına işarettir.

Rüyada iki mermi görmek insan ya da hayvan demeden, allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada mermi almak uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, elini haramdan uzak tutacağına delalet eder.

Rüyada mermi fişek sıkıntılarını aşacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine işaret eder.

Rüyada mermi sıyırması yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mermi çalmak verdiği sözleri tutacağına, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.