Rüyada çiviyi düzeltmek

Rüyada çiviyi düzeltmek spor yapmaya başlanılacağına, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, çok daha güçlü biri haline geleceğine, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, borç içinde bir yaşam süreceğine, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine yorulur.

Rüyada çiviyi düzeltmek gördüyseniz:

  • İçgüdülerinizin sesini dinleyin.

Rüyada çiviyi düzeltmek rütbe edineceğine, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine alamet eder.

Rüyada batan çiviyi çıkarmak yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine alamet eder.

Rüyada çiviyi tahtaya çakmak sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına işarettir.

Rüyada vücuda batan çiviyi çıkarmak kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağa batan çiviyi çıkarmak çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada çiviyi yutmak kariyer planlamasını iyi yapamayacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada çiviyi görmek çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine delalettir.

Rüyada eğri çiviyi düzeltmek düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, kişinin daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, başarılı olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments