Rüyada çişinin üstüne sıçraması

Rüyada çişinin üstüne sıçraması sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, yeni bir semte taşınılacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, mal ve para sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çişinin üstüne sıçraması gördüyseniz:

  • Aile veya duygusal ilişkilerinizle ilgili bir mutluluk yaşamanız, bir yerde eğlenmeniz mümkündür.

Rüyada çişinin üstüne sıçraması kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin çişinin üstüne sıçraması geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına işarettir.

Rüyada çişinin gelmesi hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, yüksek tahsil yapacağına işaret eder.

Rüyada çişinin gelmesi sıkışmak kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına inanılır.

Rüyada sürekli çişinin gelmesi rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, umutların biteceğine delalettir.

Rüyada çişinin bitmediğini görmek yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın allah yolunda harcanacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına işarettir.

Rüyada çişinin koyu renk olması elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine delalet eder.

Rüyada çişinin sıçraması hatalarını düzelteceğine, işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments