Rüyada cinsel organın yanması

Rüyada cinsel organın yanması hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, varını yoğunu kaybedeceğine, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, iyilik bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada cinsel organın yanması gördüyseniz:

  • Her şey için ayrı zaman ayırmanızda fayda var.

Rüyada cinsel organın sarkması başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cinsel organın sulanması kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına işaret eder.

Rüyada cinsel organın iltihaplanması kolay yoldan gelir elde edeceğine, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada cinsel organın kokması sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine inanılır.

Rüyada cinsel organın ellenmesi hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine, evlerine dünürcü geleceğine tabir olunur.

Rüyada cinsel organın çoğalması dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada cinsel organın yanması deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, kendini çok halsiz ve mutsuz hissedeceğine delalettir.

Rüyada cinsel organın olmaması işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.