Rüyada çimen kokusu

Rüyada çimen kokusu zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, uzun bir ömre sahip olunacağına, sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde allah’ın izni ile kurtulacağına ve büyük kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada çimen kokusu gördüyseniz:

  • Çok fazla mantıklı olmamasına rağmen, hiç farkında olmadan, eviniz, aileniz ya da gayrimenkulle ilgili konularda fikirlerinizi savunma konusunda ısrarcı olabilirsiniz.

Rüyada çimen su görmek yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, işlerinin büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çimen kokusu sağlığa önem verilmemesi, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada çimen ve su görmek yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çimen ekmek çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada su ve çimen görmek sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine delalet eder.

Rüyada çimen de oturmak uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada çimen kusmak uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, insanlar tarafından daha çok sevileceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun çimen görmek yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.