Rüyada ceza vermek

Rüyada ceza vermek onunla kardeşten daha yakın olacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, şansın yaver gideceğine, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına, iyilik ve güzellik bulacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, sebep olacağına işarettir.

Rüyada ceza vermek gördüyseniz:

  • Sizden gizli yürütülen işler açısından koruma altında olacaksınız.

Rüyada ceza yazmak kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, projenin gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ceza ihya yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ceza vermek iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına işarettir.

Rüyada babanın ceza vermesi miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine işarettir.

Rüyada hocadan ceza almak dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ceza almak ne demek kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada polisin ceza yazması çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, deniz aşırı işler yapılacağına delalettir.

Rüyada ceza mahkemesi görmek yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments