Rüyada cenazede ağlamamak

Rüyada cenazede ağlamamak gönülsüzce bir yere gideceğinize, çok mutlu olacağına, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cenazede ağlamamak gördüyseniz:

  • Yapacağınız araştırmalar, katılacağınız konferanslar veya tecrübeli kişilere soracağınız sorular sonrasında değerli bilgiler edinebilirsiniz.

Rüyada bir cenazede bulunmak kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada cenazede oturmak bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, yokluk ve fakirlik içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cenazede dua okumak sorunların teker teker aşılacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine işarettir.

Rüyada cenazede kar görmek daha rahat para kazanacağına, günlerini hastanede geçireceğine işaret eder.

Rüyada cenazede olmak rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına işarettir.

Rüyada cenazede et yemek hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada cenazede ağlamamak parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada cenazede müzik kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.