Rüyada çelme takmak

Rüyada çelme takmak çok daha iyi yerlere geleceğine, kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, maddi açıdan büyük bir zarara uğranacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada çelme takmak gördüyseniz:

  • İşleri kendi bildiğiniz yöntemlerle ele alarak ya da pratik olarak maddi anlamda rahat davranma şansı bulabilirsiniz.

Rüyada çelme takmak çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, haybeye para ve zaman harcayacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine inanılır.

Rüyada ayağına çelme takılması kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına rivayet eder.

Rüyada çelme takıldığını görmek her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına, geçiminin güçleşeceğine delalettir.

Rüyada birisine çelme takmak aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına inanılır.

Rüyada çelme yemek kariyer planlamasını iyi yapamayacağına, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada birinin çelme takması tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine, güzel bir ilişkiye başlanacağına, yeni bir alışkanlık edinileceğine tabir olunur.

Rüyada çelme takılıp düşmek sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşın çelme takması hem de işinde söz sahibi olacağına, dinine bağlı kalacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments