Rüyada ceketin kolunu kesmek

Rüyada ceketin kolunu kesmek çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, amaçlarına ulaşmaya, üzüleceğine, bu yüzden kendi içine kapanacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına alamet eder.

Rüyada ceketin kolunu kesmek gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı başkalarının üzerine yüklememelisiniz.

Rüyada ceketin kolunu kesmek çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bazı kişilerin yardımı olmaksızın, bu durumdan tek başına kalkamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ceketin yanması çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, barış ve sevgi içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ceketin küçük gelmesi iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine yorulur.

Rüyada deri ceketin yanması daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine inanılır.

Rüyada ceketin arkadan yırtılması çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine tabir olunur.

Rüyada ceketin kaybolduğunu görmek hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine delalettir.

Rüyada ceketin cebinde para bulmak büyük paralara sahip olacağına, moralin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ceketin sökülmesi bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, işlerinin sarpa saracağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan allah’ın izniyle kurtulacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.