Rüyada cebinde emanet para görmek

Rüyada cebinde emanet para görmek saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, yüzünü kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, iş kaybı yaşayacağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına delalet etmektedir.

Rüyada cebinde emanet para gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki herşey yüzseksen derece değişiklik gösterebilir.

Rüyada cebinde emanet para görmek kazancının günden güne düşeceğine, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine yorulur.

Rüyada sol cebinde para görmek işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kazancının epey düşeceğine, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada cebinde para çıkması bilimden ve bilgiden şaşmayacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada cebinde para saklamak yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, çok başarılı adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine yorulur.

Rüyada cebinde yırtık para görmek çekemeyenlerin de çoğalacağına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kocanın cebinde para görmek inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine inanılır.

Rüyada ceketin cebinde para bulmak tabiri caizse can bulacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin cebinde çok para görmek rahatının yerine geleceğine, alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments