Rüyada casus yakalamak

Rüyada casus yakalamak sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, gözyaşının kuruyacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına inanılır.

Rüyada casus yakalamak gördüyseniz:

  • Tartışmalı ortamlardan veya tartışmaya dönebilecek diyaloglardan kaçınmanız gerekiyor.

Rüyada casus yakalamak sorunlarının son bulacağına, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine rivayet eder.

Rüyada casus görmek bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, alınan borçların geri ödenemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada casus kamera görmek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına delalettir.

Rüyada casus öldürmek işlerin istenmeyen bir hal alacağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine işarettir.

Rüyada kendini casus görmek şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, şöhret ve hayır getireceğine yorulur.

Rüyada casus alım zorluğu yaşamayacağına, yenileceğine inanılır.

Rüyada casus olmak uzaktan haberler işiteceğine, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına tabir olunur.

Rüyada evde casus görmek refahının ve varlığının artacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

2 thoughts on “Rüyada casus yakalamak

  1. rüyada kadın casusu yakalıyorum meydanda asılacakken başkaları tarafından kurarılıyor gelenler ateş ederek birilerini tarıyorlar ipte asılı duran kadın ip tam boğazına çekmediği için ölmüyor ve tekrar kaçıyor

  2. rüyada kadın casusu yakalıyorum meydanda asılacakken başkaları tarafından kurtarılıyor gelenler ateş ederek birilerini tarıyorlar ipte asılı duran kadın ip tam boğazına çekmediği için ölmüyor ve tekrar kaçıyor

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.