Rüyada çantayı başkasına vermek

Rüyada çantayı başkasına vermek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine delalettir.

Rüyada çantayı başkasına vermek gördüyseniz:

  • İlerleme amaçlı yapacağınız planlar ilerlemenin garantisi olabilir.

Rüyada çantayı başkasına vermek amacına ulaşacağına, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine delalettir.

Rüyada çantayı boşaltmak büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, elinin darlıktan kurtulacağına delalettir.

Rüyada çalınan çantayı bulmak sonra kendi işini kuracağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine alamet eder.

Rüyada çantayı tuvalete düşürmek kendisini allah yoluna adayacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada çantayı okulda unutmak kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına, kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada çantayı çöpe atmak siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski çantayı atmak hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada çantayı alıp gitmek durgunlaşacağına, bütün maksatlarının gerçekleşmesi alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments