Rüyada canlı birinin mezara girdiğini görmek

Rüyada canlı birinin mezara girdiğini görmek eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, yapılan çalışmaların zarar vereceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, insanlar tarafından sevileceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına delalettir.

Rüyada canlı birinin mezara girdiğini gördüyseniz:

  • Ani tepki veya hareketler zararınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada canlı birinin mezara girdiğini görmek işlerini bir türlü toparlayamayacağına, mali anlamda rahatının yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada canlı canlı mezara girmek yeni bir sorumluluk altına gireceğine, allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada canlı mezara gömülmek kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezara canlı gömülmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine alamet eder.

Rüyada eşini canlı mezara koymak hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine delalet eder.

Rüyada canlı birini mezara gömmek sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölüp mezara girdiğini görmek aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine, hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına delalettir.

Rüyada canlı canlı mezara gömmek aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments