Rüyada çamurlu suda el yıkamak

Rüyada çamurlu suda el yıkamak dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, bir beladan kurtulacağına, hile ile mal elde etmeye, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli allah’a şükür edileceğine, kem gözlere geleceğine alamet eder.

Rüyada çamurlu suda el yıkamak gördüyseniz:

  • En ufak bir boşlukta kaleye gol yeme ihtimaliniz var.

Rüyada çamurlu suda kaymak dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına işarettir.

Rüyada çamurlu suda sürüklenmek muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine yorulur.

Rüyada çamurlu suda el yıkamak kendisine olan güveninin artacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, allah’ın lütuflarını bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada çamurlu suda yılan görmek işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, şansının da açık olacağına alamet eder.

Rüyada çamurlu suda ayakkabı yıkamak elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, rüya sahibinin kısmetinin kapanacağına tabir olunur.

Rüyada çamurlu suda banyo yapmak insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kirli çamurlu suda yürümek kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine delalet eder.

Rüyada çamurlu suda yüzdüğünü görmek sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.